Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi WuJekG z miasteczka Kraków/Gorlice. Mam przejechane 264680.03 kilometrów w tym 4258.82 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.93 km/h.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy WuJekG.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
91.00 km 0.00 km teren
03:06 h 29.35 km/h:
Maks. pr.:62.70 km/h
Temperatura:32.0
Podjazdy: m

Treningowo

Piątek, 26 sierpnia 2011 | Komentarze 0

Plan był taki, żeby wrócić do Łużnej i dobić kota co włazi pod koła ale zmieniłem trochę trasę.
Do Ciężkowic przez Staszkówkę, nawet fajnie, powietrze poranne-ciężkie i boczny wiaterek. Po załatwieniu sprawunków w Muzeum jadę dolinką do Bobowej. I zaczynają się schody, bo wieje mocno, ciągle w twarz, czasem z boku. Grybów i podjazd na Ropską pod mocny wiatr, na zjeździe ledwo dociągam do 60kmh. Do Gorlic przez Szymbark już równo, potem jeszcze objazd przez Zagórzany i Moszczenicę i powrót do domu. Ciągle jestem obolały po tym kocie, wiele mięśni naciągniętych, ale powoli, powoli dochodzę do siebie.
Kategoria [ 50-100km ], samKomentarze
Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!