Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi WuJekG z miasteczka Kraków/Gorlice. Mam przejechane 264680.03 kilometrów w tym 4258.82 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.93 km/h.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy WuJekG.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
54.50 km 0.00 km teren
02:02 h 26.80 km/h:
Maks. pr.:63.90 km/h
Temperatura:
Podjazdy: m

Ciężkowicko (p...ny sierściuch)

Środa, 24 sierpnia 2011 | Komentarze 1

Do Skamieniałego Miasta przez Staszkówkę bardzo fajnym tempem. Z powrotem już po ciemku przez Siedliska, Łużną, Stróżówkę. W Łużnej, na prostej pod koła wpada mi kot, nie udaje się go ominąć i szlifuję po asfalcie. Rower cały, ja w miarę cały, kot niestety też cały, uciekł w rów (najechałem na niego), ucierpiał kask, bo przyładowałem głową lekko w asfalt. Arek zatrzymał się na szczęście za mną (było około 35-40kmh na zegarze), tak samo osobówka za nim, mili ludzie zapytali czy wszystko ok. Było ok, więc pozbierałem się i już wolniej podążyliśmy do domu.
Niesamowicie parno, burze błyskają na horyzoncie ale nic nie słychać, w dolinach lekko wstawały mgły.


Komentarze
tomiek | 10:58 czwartek, 25 sierpnia 2011 | linkuj No nie ma lekko :) jeszcze pół biedy jak sie dostrzeże i cos krzyknie ale jak wypadnie z zaskoczenia to najgorsze.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!