Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi WuJekG z miasteczka Kraków/Gorlice. Mam przejechane 264018.13 kilometrów w tym 4232.62 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.94 km/h.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy WuJekG.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
110.63 km 0.00 km teren
04:01 h 27.54 km/h:
Maks. pr.:75.50 km/h
Temperatura:10.0
Podjazdy:1118 m

Za Przełęcz Hałbowską

Niedziela, 11 listopada 2012 | Komentarze 6

Gorlice-Folusz-Samoklęski-Mrukowa-Brzezowa-Kąty-Myscowa-Krempna-Przełęcz Hałbowska(540m)-Nowy Żmigród-Jasło-Biecz-Gorlice

Nie ma letko. Wieje mocno na północ, w Kotlinie Jasielskiej wieje zaj...cie mocno, około 90km/h. Nie mogę jechać prosto, wywala mnie na drugi pas co chwilę, gdy jadę pod wiatr z górki nie wyciągam więcej niż 13km/h. W Myscowej rower w krzaki i podbieg do sztolni, potem kontrola w jeszcze jednym obiekcie i spokojnie przez Krempną na przełęcz. Z Hałbowa wieje już super w plecy, wybieram hopkowaną trasę przez Jasło. Po zmroku za Jasłem przestaje na chwilę wiać, końcówkę od Biecza męczę znów w wiaterku.

Nad Bednarką, zachodnie rubieże MPNu © wojtekjg

jest jeszcze spoko © wojtekjg

Kotlina Jasielska to wietrzna kraina © wojtekjg

Nie ma letko © wojtekjg

wnętrze ula obcych... © wojtekjg

kościółek w Myscowej © wojtekjg

droga do Krempnej © wojtekjg

podjazd na przełęcz, jak zawsze trzeba uważać na rysie © wojtekjg

rzut oka w tyl na podjazd © wojtekjg

Przełęcz Hałbowska © wojtekjg

Maślana Góra o zachodze © wojtekjg

ostatnia hopa przez Jasłem z Liwoczem w tle © wojtekjg

zachó słońca w okolicy Sławęcina © wojtekjg

Bijacz nocą;) © wojtekjg


CLIMB: avg-3%, max-10%


Komentarze
funio
| 23:21 środa, 14 listopada 2012 | linkuj Kurde,tak przeglądam foty i nagle ten tunel coś mi się skojarzył...,a ty dodajesz w komentarzu że "obcego" tu kręcili:)-niespodzianka:)
WuJekG
| 22:52 poniedziałek, 12 listopada 2012 | linkuj To jest sztolnia geohydrologiczna, wybudowana kieeeedyś dawno temu dla projektowanego zbiornika w Kątach-Myscowej. Obecnie nieużywana, przynajmniej nie przez ludzi. Bywam tam, bo robiłem inwentaryzację faunistyczną dla wznowionych planów tego zbiornika.
gdynia94
| 22:41 poniedziałek, 12 listopada 2012 | linkuj Do czego służy/służył ten tunel? Fajne widoki :)
WuJekG
| 19:14 niedziela, 11 listopada 2012 | linkuj W tej sztolni kręcono kilka scen do drugiego Aliena w reżyserii Camerona ;)))
miciu22
| 19:01 niedziela, 11 listopada 2012 | linkuj łoj wiało Paniee, wiało. Co to za ul obcych ?
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!