Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi WuJekG z miasteczka Kraków/Gorlice. Mam przejechane 264018.13 kilometrów w tym 4232.62 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.94 km/h.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy WuJekG.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
70.36 km 0.00 km teren
02:33 h 27.59 km/h:
Maks. pr.:75.50 km/h
Temperatura:
Podjazdy:708 m

Poburzowo

Czwartek, 21 czerwca 2012 | Komentarze 0

Dookoła Gorlic-Zagórzany-Moszczenica-Gorlice-Szymbark-Gródek-Grybów-Ropska-Szymbark-Gorlice

Najpierw baaaaardzo powolne obczajanie podjazdów w okolicy osiedla, z obliczeniem nachyleń. Okazuje się, że ścianki na naszą Górę Cmentarną mają po 13-17% na prawie 1,3km. Zaraz obok hopa 300m z nachyleniem max 12%. Szkoda tylko, że asfalt się topi i sypią to wszystko piachem, strach zjeżdżać.
Kręcę się tak bezmyślnie po okolicy, bo kilometr dalej szaleje burza z piorunami i waham się czy jechać gdzieś dalej. Zlewa mnie ominęła ale za górką asfalty mokrusieńskie. W końcu tuż przed zmrokiem wyjeżdżam w stronę Grybowa, podjeżdżam w Gródku (16%) i wracam przez Grybów i Ropską. Mgiełka w dolinach i docisnąć się nie da, z Ropskiej za to szoruję, mimo tego spowalniacza, dość ostro. Powrót nocny.


CLIMB: avg-4%, max-17%
Kategoria [ 50-100km ], samKomentarze
Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!