Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi WuJekG z miasteczka Gorlice. Mam przejechane 229399.03 kilometrów w tym 3457.02 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 26.16 km/h.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy WuJekG.bikestats.pl

Archiwum bloga

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dane wyjazdu:
181.10 km 0.00 km teren
05:47 h 31.31 km/h:
Maks. pr.:80.60 km/h
Temperatura:26.0
Podjazdy:1957 m
Rower:Sauron(i)

patelnia szos slovenskych

Niedziela, 19 czerwca 2022 | Komentarze 0

Gorlice-Ropa-Wawrzka-Berest-Krzyżowka-Tylicz-Muszynka-Tarnov-Bardejov-Raslavice-Abrahámovce-Kurima-Bardejov-Zborov-Konieczna-Gładyszów-Krzywa-Pętna-Małastów-Gorlice

Walczymy z Arkiem z mooocnym wiatrem w twarz i super gorącem od bialego ranka (bardzo podobne warunk do tych, gdy jechaliśmy na Wegry kilkanaście lat temu).
Za Raslavicami wpadamy w dobre wiatry i w serpentynki, potem w złe asfalty i niby wiatr w plecy ale nie w plecy, do Bardejova. Na Slovnafcie tankowanie i jazda na hranicę.
Po drodze mały dołek, ale robi się lepiej za Dujavą. Ponieważ dziś Magurę zajmują samochodziarze i jest zamknięta, ryzykujemy jazdę na Pętną, gdzie musimy przeczekać start jednej kolejki przejazdu odcinka specjalnego - po czym puszczają nas wolno w stronę Gorlic.
CLIMB: max 13%


Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!