Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi WuJekG z miasteczka Kraków/Gorlice. Mam przejechane 264680.03 kilometrów w tym 4258.82 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 25.93 km/h.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl
Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy WuJekG.bikestats.pl

Archiwum bloga

Dane wyjazdu:
99.50 km 0.50 km teren
03:52 h 25.73 km/h:
Maks. pr.:70.10 km/h
Temperatura:23.0
Podjazdy:999 m

Podkarpackie wertepy 13

Środa, 30 sierpnia 2017 | Komentarze 2

Gorlice-Nowy Żmigród-Kobylany-Rogi-Iwonicz-Rymanów-Besko-Nowosielce-Sanok-Liszna-Orli Kamień

Chyba z małym wiatrem w plecy, w średnim upale. Obiad w Sanoku, górka do Lisznej i targanie gratów na Orli Kamień. I nocka na grani.
CLIMB: max 13%
Prosta pod MPNem
Prosta pod MPNem © wojtekjg
Jak zawsze fotka  spod Bóbrki
Jak zawsze fotka spod Bóbrki © wojtekjg
I jak zawsze zjazd w stronę Miejsca Piastowego
I jak zawsze zjazd w stronę Miejsca Piastowego © wojtekjgMgły późnoletnie
Mgły późnoletnie © wojtekjgKomentarze
WuJekG
| 11:06 wtorek, 5 września 2017 | linkuj Znam i znam, dzięki :) Ale w tych jazdach zależy mi na szybkim i w miarę płaskim dojeździe, dlatego ostatnio katują tę samą drogę (bo jestem ostatnio trochę leniwy i za późno wyjeżdżam na te badania z domu.... ;) )
krzychuprorok
| 11:01 wtorek, 5 września 2017 | linkuj Widzę, że kilka razy jechałeś z Równego przez Rogi na Iwonicz i Rymanów. Polecam Ci pojechanie kiedyś z Lubatowej przez Przymiarki do Bałucianki. Jest tam nowa asfaltowa droga, solidny podjazd z obydwu stron. Przymiarki - fajne i widokowe miejsce. W sierpniu pierwszy raz jechał tamtędy Wyścig o Puchar Uzdrowisk Karpackich. Jakbyś chciał jeszcze górek to po dojechaniu do drogi 887 na Rymanów możesz zaraz wspinać się leśną drogą do Wisłoczka.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!